Sprzedaż - torty i wyroby ciastkarskie. Rogale świętomarcińskie Poznań

Nasze pracownie są miejscem gdzie powstają przepyszne ciasta i ciasteczka, które sprawią że każda uroczystość stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa. Tworzone od początku do końca w oparciu o tradycyjne receptury, przekazywane nam przez babcie i mamy oraz zaczerpnięte z nowych i tych starych, dobrych książek cukierniczych. Uwielbiamy doskonałe łakocie i dokładamy wszelkich starań, aby nasze wypieki tworzone były z wypróbowanych, dobrych i zawsze świeżych surowców.


Specjalnością naszych pracowni są również torty na każdą okazję: urodzinowe, dziecięce, jubileuszowe, komunijne , weselne czy torty ze zdjęciem. Staramy się śledzić nowe trendy w dekoracji cukierniczej, jesteśmy otwarci na nowe realizacje oraz najbardziej szalone pomysły naszych klientów.


Ponadto szeroki asortyment wyrobów pozwala spełnić oczekiwania zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych.Polecamy Państwu:

  • ciasteczka bankietowe (duży wybór),
  • kostki tortowe (duży wybór),
  • eklery,
  • ptysie,
  • pączki,
  • faworki,
  • ciasta,
  • torty,
  • i wiele innych słodkości.
Szczegółowe opisy naszych wyrobów mogą Państwo obejrzeć w naszych katalogach, gdzie można znaleźć ich zdjęcia i krótkie informacje np. o smaku.

Katalogi pracowni Expressowa - katalog wyrobów tradycyjnych, katalog wyrobów okolicznościowych, katalog wyrobów świątecznych Expressowa.

Katalog pracowni Santos - katalog wyrobów Santos.


Rogale świętomarcińskie Poznań Rogale świętomarcińskie Poznań Rogale świętomarcińskie Poznań Rogale świętomarcińskie Poznań

Właścicieli sklepów, kawiarni , cukierni zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – warunki współpracy do uzgodnienia.

Polecamy

rogale świętomarcińskie,

certyfikowane w ilościach hurtowych.


Istnieje możliwość użyczenia sprzętu do ekspozycji naszych wyrobów, które dostarczamy specjalistycznym transportem na terenie miasta Poznania i okolic.

Sprzedaż hurtowa - nasze pracownie:

Pracownia Santos
ul. Koronna 1a
tel./fax. 61 848 53 51
e-mail: santos@spolem-gss.com.pl
Pracownia Expressowa
ul. Wilczak 3
tel./fax. 61 833 26 31
e-mail: expressowa@spolem-gss.com.pl
Sprzedaż detaliczna naszych wyrobów w kawiarniach i cukierniach - nasze placówki

Rogale świętomarcińskie Poznań
Rogale świętomarcińskie Poznań
Rogale świętomarcińskie Poznań
Rogale świętomarcińskie Poznań
Rogale świętomarcińskie Poznań
© 2014 www.spolem-gss.com.pl
Projekt i wykonanie: Tomasz Skoracki