O firmie

Chcąc przybliżyć Państwu naszą firmę, która może poszczycić się długoletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku wielkopolskim, pragniemy opowiedzieć parę słów o "Społem" Gastronomicznej Spółdzielni Spożywców w Poznaniu.

Główna siedziba Nasza Spółdzielnia zrzesza aktualnie cztery bary mleczne zlokalizowane na terenie całego Poznania. Z przyjemnością możemy powiedzieć, że stołowały się w nich całe pokolenia poznaniaków i tak jest po dziś dzień.

Z dumą prezentujemy lody niezmiennie tak samo dobre jak przed laty. Poznaniacy znają je dobrze, a Ci którzy zechcą je poznać na pewno docenią smak lodów cassate, palermo, bakaliowych czy moccatino. Wytwarzane zgodnie z ramową recepturą sprzed siedemdziesięciu lat, które są formowane ręcznie w foremki nadające im charakterystyczny kształt półkuli.

Główna siedziba Dowodem na to, że ludzie doceniają smak tradycji było zajęcie II miejsca w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego na 2014 rok Nasze Dobre Wielkopolskie. Fakt ten napawa nas dumą i napędza do dalszych działań aby produkowane lody były zawsze najwyższej jakości i trafiały w gusta wymagających klientów.

Idąc dalej w bardziej słodką część naszej działalności możemy pochwalić się renomowanymi pracowniami cukierniczymi Expressowa i Santos, które specjalizują się w produkcji różnego rodzaju ciast, ciasteczek oraz tortów na specjalne okazje. Pączki zawijane ręcznie czy rogale świętomarcińskie również wychodzą znakomicie spod ręki naszych mistrzów.
Nasze rogale co roku zajmują zaszczytne miejsca w rankingu lokalnej prasy, a ich oryginalną recepturę potwierdzają otrzymane certyfikaty.
Główna siedziba Rożki - rarytas cukierni Expressowa zdobyły zaszczytne II miejsce w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego na 2016 rok „Nasze Dobre Wielkopolskie”.
Słodkości z naszych pracowni można nabyć w firmowych kawiarniach i cukierniach, a także u odbiorców, którzy nam zaufali.
Najwięksi z nich to markety Piotr i Paweł, Chaty Polskie, Intermarche...

Dodatkowo chcielibyśmy Państwa zaprosić do korzystania z usług naszego serwisu cateringowego - „Serwis Catering - GSS”. Od lat z zaangażowaniem organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, przyjęcia rodzinne, eventy, konferencje i wiele innych. Dopasowujemy się do Państwa potrzeb, a dyskretna obsługa uświetni każde spotkanie. Gwarantujemy terminowość i zadowolenie klientów.

Proponujemy również obiady dla szkół, firm z dowozem a także realizujmy posiłki profilaktyczne na bony we własnych placówkach.

Naszą misją jest ciągły rozwój i na pewno nie osiągnęlibyśmy tego bez wsparcia z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, dzięki któremu mogliśmy zakupić nowoczesne maszyny. Usprawniają one pracę przy produkcji słodkości dla Wielkopolan i gości odwiedzających nasz region.

Pomyślna polityka firmy, dywersyfikacja działalności, doświadczenie oraz umiejętności realizowania oczekiwań klientów pozwoliły nam uzyskać pozycję rynkową o czym świadczą uzyskane wyróżnienia i certyfikaty.

Certyfikat Społem GSS
Certyfikat Społem GSS
Certyfikat Społem GSS
Certyfikat Społem GSS
Certyfikat Społem GSS
GSS Społem Poznań
© 2014 www.spolem-gss.com.pl
Projekt i wykonanie: Tomasz Skoracki